wrapper

Sunday, 03 July 2016 00:00

Klupski piknik na Petehovcu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Evo malo slika sa današnjeg odličnog druženja trenera, roditelja i igrača muškog dijela kluba povodom kraja sezone 2015/16. Hvala tati Jakovcu na odojku, pripremi, domaćinstvu i gostoprimstvu. Hvala svima koji su bili danas na Petehovcu, našli vremena za druženje, pomogli u pripremi svega. Nadajmo se da će nam ovo ući u pravilo i da će nas samo biti sve više i više. Lijep pozdrav od svih trenera!

FOTO

Read 1468 times

O nama

fsv logo2Košarkaški klub FSV, punog naziva Flumen Sancti Viti (lat. Rijeka Svetog Vida), rađa se početkom listopada 2008. godine, te u sportski život ulazi sa samo jednom misijom – raditi i uživati košarku. Bez demagogije. Više o radu i funkcioniranju kluba saznaj ovdje.

Videogalerija