Thursday, 01 September 2016 00:00

Hrvatski olimpijski dan

U subotu, 10. rujna 2016. godine, s početkom programa u 10,00 sati na stadionu Kantrida, održat će se Hrvatski olimpijski dan, sportska manifestacija u povodu godišnjice osnutka Hrvatskog olimpijskog odbora.

Zajednica sportova PGŽ i Riječki sportski savez u suradnji s klubovima omogućuju direktan pristup brojnim sportovima, komunikaciju s malim sportašima i trenerima koji su Vam na raspolaganju u sredinama u kojima živite i radite.

Read 987 times