Tuesday, 06 September 2016 00:00

Koga briga...za Matiju

U subotu 10.9. pokraj stadiona Kantrida, u organizaciji udruge "Koga briga.." biti će organizirana humanitarna akcija "KOGA BRIGA... za Matiju". U sklopu akcije će biti organizirana hakla 3x3, humanitarno šutiranje na koš, prodaja majica i plivački "maraton" Bivio - Kantrida.

Cilj svega je dati podršku i prikupljanje dobrovoljnih donacija za pomoć u liječenju velikom i mladom Kastavskom borcu, sportašu i košarkašu Matiji Kataliniću koji se bori sa teškom bolešću.

Budimo veliki ljudi, veliki sportaši i nadajmo se da će se što više klubova, igrača i igračica solidarizirati i uključiti u ovu akciju.

Read 1005 times Last modified on Wednesday, 14 September 2016 00:45