wrapper

Tuesday, 06 September 2016 00:00

Koga briga...za Matiju

Written by 
Rate this item
(0 votes)

U subotu 10.9. pokraj stadiona Kantrida, u organizaciji udruge "Koga briga.." biti će organizirana humanitarna akcija "KOGA BRIGA... za Matiju". U sklopu akcije će biti organizirana hakla 3x3, humanitarno šutiranje na koš, prodaja majica i plivački "maraton" Bivio - Kantrida.

Cilj svega je dati podršku i prikupljanje dobrovoljnih donacija za pomoć u liječenju velikom i mladom Kastavskom borcu, sportašu i košarkašu Matiji Kataliniću koji se bori sa teškom bolešću.

Budimo veliki ljudi, veliki sportaši i nadajmo se da će se što više klubova, igrača i igračica solidarizirati i uključiti u ovu akciju.

Read 1569 times Last modified on Wednesday, 14 September 2016 00:45

O nama

fsv logo2Košarkaški klub FSV, punog naziva Flumen Sancti Viti (lat. Rijeka Svetog Vida), rađa se početkom listopada 2008. godine, te u sportski život ulazi sa samo jednom misijom – raditi i uživati košarku. Bez demagogije. Više o radu i funkcioniranju kluba saznaj ovdje.

Videogalerija