wrapper

Sunday, 11 September 2016 00:00

Svih je briga za Matiju!

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Jučer je pokraj stadiona Kantrida organizirana humanitarna akcija "KOGA BRIGA... za Matiju" u sklopu koje sa haklalo, šutiralo, družilo i slalo pozitivne vibracije u Zagreb gdje se trenutno Matija nalazi na liječenju.

Veseli veliki odaziv cijele košarkaške zajednice, klubova, trenera i igrača koji su jučer pokazali veliko srce. Imamo informaciju od organizatora da su prodane sve majice te da je tokom jutra na koš bačeno više od 600 slobodnih bacanja, a pogođeno više od 250.

Sutra će se točno znati koliko je dobrovoljnih donacija prikupljeno za pomoć u liječenju. SVIH JE BRIGA!

Read 3082 times Last modified on Wednesday, 14 September 2016 00:52

O nama

fsv logo2Košarkaški klub FSV, punog naziva Flumen Sancti Viti (lat. Rijeka Svetog Vida), rađa se početkom listopada 2008. godine, te u sportski život ulazi sa samo jednom misijom – raditi i uživati košarku. Bez demagogije. Više o radu i funkcioniranju kluba saznaj ovdje.

Videogalerija