wrapper

Tuesday, 13 September 2016 00:00

Izvučeni parovi ženske A2 lige

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Jučer je u prostorijama HKS-a održan plenum klubova ženske A2 lige u kojoj će ove godine naša mlada i perspektivna ženska juniorsko-seniorska ekipa skupljati prve A2 ligaške minute i iskustva. Podršku cijelog kluba, trenera i svih selekcija od mini basketa, djevojčica i dječaka, mlađih kadetkinja, mlađih kadeta, kadetkinja i kadeta, pa sve do juniorki i juniora ćete zasigurno imati i očekujte samo jedno - vjetar u leđa i iskrenu potporu.

http://www.hks-cbf.hr/vijesti/a-2-zenska-liga-raspored-utakmica-u-sezoni-201617

Read 3656 times Last modified on Wednesday, 14 September 2016 01:03

O nama

fsv logo2Košarkaški klub FSV, punog naziva Flumen Sancti Viti (lat. Rijeka Svetog Vida), rađa se početkom listopada 2008. godine, te u sportski život ulazi sa samo jednom misijom – raditi i uživati košarku. Bez demagogije. Više o radu i funkcioniranju kluba saznaj ovdje.

Videogalerija