wrapper

Friday, 16 September 2016 00:00

Svih je briga za Matiju vol.2

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Djeco, treneri, roditelji i prijatelji kluba, 
u srijedu, 21.09.2016 biti će nastavak humanitarne akcije i skupljanja priloga za pomoć mladom košarkašu i njegovoj obitelji i to utakmicom seniora Kastav-Kvarner u 19:00 h u kastavskoj sportskoj dvorani.

Predigra tome će biti utakmica kadeta Kastav-FSV s početkom u 17:00 h, uz bogat popratni sadržaj gdje ćete moći svojim simboličnim prilozima pomoći i sudjelovati u ovoj akciji.

Budući da su mnogi pitali da bi još pomogli, evo prilike. I pozivaju se svi, ako nikako, onda bar da svojim prisustvom podrže ovo događanje.

Read 3066 times

O nama

fsv logo2Košarkaški klub FSV, punog naziva Flumen Sancti Viti (lat. Rijeka Svetog Vida), rađa se početkom listopada 2008. godine, te u sportski život ulazi sa samo jednom misijom – raditi i uživati košarku. Bez demagogije. Više o radu i funkcioniranju kluba saznaj ovdje.

Videogalerija