wrapper

Wednesday, 24 August 2016 00:00

Mlađi kadeti započeli sa treninzima

Od početka ovog tjedna sa treninzima su započeli i mlađi kadeti K.K."FSV" (03/'04) pod vodstvom trenera Gorana Lončara. Treninzi se ovaj tjedan održavaju u dvorani OŠ "Kozala" od 18:00 do 20:00 i odaziv je solidan (14-15 igrača), a idući tjedan očekuje se još veći broj prisutnih nakon povratka s obiteljskih godišnjih odmora. Osim "bazičnih" treninga na Kozali, idući tjedan planiramo i druge zajedničke aktivnosti poput odlazaka na kupanje na Kantridu, izleta na Platak i odlaska u kino CineStar...Sigurno je da aktivnosti neće manjkati :)

O nama

fsv logo2Košarkaški klub FSV, punog naziva Flumen Sancti Viti (lat. Rijeka Svetog Vida), rađa se početkom listopada 2008. godine, te u sportski život ulazi sa samo jednom misijom – raditi i uživati košarku. Bez demagogije. Više o radu i funkcioniranju kluba saznaj ovdje.

Videogalerija